K zobrazení je nutné mít nainstalovanýFlashplugin

 

K zobrazení je nutné mít nainstalovanýFlashplugin

 
 


MDB design
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Webdesign

Nabízíme zákazníkům kompletní tvorbu www stránek neboli webdesign. Tvoříme prezentace doplněné multimediálními prvky, jako jsou flash animace, bannery, video či zvukový doprovod. Dálšími doplňky jsou ankety, návštěvní knihy, kalendáře s možností vkládání nejrůznějších informací zákazníkům. Stránky tvoříme jak nové, tak i tzv. redesign neboli úpravu a nový vzhled starších stránek.

Doporučíme vhodné doménové jméno a následně zajistíme registraci internetové domény 2.úrovně (.cz, .com, .org, .eu, .net, atd.) i bezplatné (.wz.cz .unas.cz prodejce.cz atd.), umístění zaregistrované domény na nezávislých serverech a umístění hotové prezentace v síti Internet, následně i možnost využívání domény pro elektronickou poštu.

Grafika

Navrhujeme firemní loga, loga hudebních skupin, plakáty, reklamní letáky, apod.
Ve spolupráci s externí firmou vyrábíme a potiskujeme samolepící fólie, polepujeme reklamní plochy firem, firemních automobilů, autobusů atd.

Foto

Pro účely publikování na Internetu a vylepšení vzhledu Vašich stránek nabízíme digitální fotografování exteriérů, interiérů, produktů, tvorbu panoramatických snímků dle vašich požadavků včetně speciálních úprav.

Video

Nově nabízíme natáčení a střih videa k propagaci Vaší firmy i s možným využitím na webu. Pro hudební skupiny natáčení klipů a rozhovorů.
MDB design - web i pro Vás